Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. Fakat siparişlerinizi daha hızlı vermek, sorun yaşadığınız takdirde daha kolay çözmek ve kargo durumunuz hakkında rahatça bilgi almak için üye olmanız tavsiye edilmektedir.

Yurt içi siparişlerinizde, siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren 24 saat içerisinde içerisinde kargoya verilmektedir. Kargonun ürününüzü teslim süresi çoğunlukla İstanbul içinde sonraki gün; İstanbul dışında 2 gün şeklindedir. Ancak kargo firmasına ait koşullara ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sizinle paylaşılan kargo kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz. Ek olarak ürününüzün gönderilmesi hakkında Online Canlı Destek üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Yurt içi siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Yurt dışı siparişlerinizde, kargo tutarı gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişebilir.
Kargonuzu teslim alırken; kargo paketinde açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.


Kargonuz geldiğinde belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz sevdeekaraer.com’ a iade edilir.